Katalog internetových obchodů > Sportovní potřeby > Kolečkové brusle

Popis stránek: Náš e-shop garantuje nejvýhodnější nabídku a nejnižší cenu,levné poštovné pro českou i slovenskou rep. Specializovaný int. obchod na in-line brusle nabízející komplexní škálu in-line značek(Ukan, Powerslide, Tempish, Worker, Head, Botas, Roces, K2, Salomon). Kolečkové brusle je možné si odskoušet i na kamenné prodejně. Odborné poradenství v in-line bruslení, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Webová adresa: http://www.koleckove-brusle.comDalší internetové obchody v kategorii Sportovní potřeby

Maxsport.cz
Batohy, stany, spacáky, turistická a sportovní obuv, horolezectví, tenis, vodácké vybavení, snowboarding, fotbal, volejbal, basket, potápění, funkční prádlo a další vybavení pro sport a volný čas.

HokejSport.cz
Hokejová výstroj pro každého. Internetová prodejna s hokejovým vybavením. Kompletní hokejová výstroj pro hráče i brankáře, in-line brusle. Zastoupení firem BAUER, CCM, EASTON, ITECH, RBK, MISSION, NIKE, OPUS a dalších.

Net-Sport - Outdoor
Internetový outdoor obchod s vybavením pro horolezectví, běžky, skialpinismus a aktivní pobyt v přírodě. Stany, spacáky, batohy, oblečení, teleskopické hole, karimatky, karabiny, cepíny, mačky, skialpi, běľky, vázání.