Katalog internetových obchodů > Kancelář > SMAT – síť specializovaných prodejen a e-shopů

Popis stránek: Nabízíme inkousty, tonery, papíry, DVD, USB flash, externí hard disky, doplňky k počítačům a notebookům atp. značek HP, Canon, Epson, Brother, OKI, Lexmark, Xerox, Samsung, Konica Minolta, Dell, Kyocera Mita, Ricoh, Verbatim, Imation, TDK, Kingston, Goodram, G-CUBE, A4Tech, Genius, Logitech, Logo atd. Téměř 3 mil. ks zboží s dodáním do druhého dne. On-line vyhledávač inkoustů a tonerů do 15000 tiskáren. Objednejte výhodně zboží přes internet a vyzvedněte si ho osobně v síti prodejen po celé ČR.
Webová adresa: http://www.smat.czDalší internetové obchody v kategorii Kancelář

Dokancelare.cz
Kancelářská technika: vazače, laminátory, spotřební materiál, skartovače, řezačky, tabule, frankovací a obálkovací stroje, skládačky.

Kancelářské židle
Kancelářská křesla, dětské, studenské, pracovní a kancelářské židle. Ergonomické vybavení do počítačových pracoven. Držáky na počítače, výsuvy na klávesnice, masážní kolébky, gelové podložky pod myš a držáky monitorů. Textil s dětskými motivy a podložky pod židle. Nově návrhy nábytku z vlastní výroby ve 3D.

Kancelářské vybavení
Kompletní sortiment pro firemní nebo domácí kanceláře. Výpočetní a kancelářská technika, nábytek, vybavení, papírenské zboží a spotřební materiál.