Katalog internetových obchodů > Domácí potřeby > Stínící sítě na plot PloteS

Popis stránek: E-shop pro stínící sítě na plot PloteS. Stínící sítě mají jako jediné na trhu maximální 90% stínivost. Stínící tkaninu dodáváme v rolích o délce 10 m a 30 m v různých výškách. Tkanina je opatřena otvory pro uchycení. Síťovinu lze použít jako stínící sítě na plot, k přístínění zahrady, skleníků a polí, zastínění pergol a zahradních přístřešků anebo jako ochranné sítě na pískoviště. Stínící tkanina PloteS je odolná vůči extrémním teplotám a vyniká dlouhou životností. Síťovinu máme skladem a odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě objednávek stínící tkaniny nad 5950,- Kč neúčtujeme poštovné a balné.
Webová adresa: http://www.stinici-site.czDalší internetové obchody v kategorii Domácí potřeby

Vlnashop.cz - vlněné lůžkoviny a matrace
Internetový obchod s výrobky z ovčí vlny (ovčí rouno). Vlněné lůžkoviny, vlněné přikrývky, vlněné deky, vlněné polštáře, matrace, vlněné spací pytle. To nejlepší do Vaší ložnice.

Dante cz, s.r.o. - prodej bytového textilu
E-shop DANTE.CZ, s.r.o. se zabývá především prodejem záclon, a to voálů, záclon žakarových, hladkých i krešových. V našem rozsáhlém sortimentu neleznete také dětské záclony, keré lze kombinovat s povlečením. Dále nabízíme ložní prádlo, ručníky, ubrusy, dětské koberce a garnyže na záclony.

Jolis specialista na povlečení - dětské, bavlněné, krepové
Jolis.cz je internetový obchod, specializovaný na kvalitní povlečení (dětské, francouzské, prodloužené, flanelové, bavlněné, krepové) a prostěradla. Pro velkoobchodní partnery nabízíme speciální ceny.