Katalog internetových obchodů > Domácí potřeby > Kuchyňské dřezy Granisil a Astracast

Popis stránek: Kuchyňské dřezy Granisil a Astracast se výborně hodí do každé kuchyně. Jsou vyrobeny v moderních odstínech i tvarech a z různých materiálů. K dispozici jsou dřezy granitové, keramické i nerezové. Modelů je celá řada, počínaje malými jednodřezy, přes dřezy rohové, čtvercové, kulaté až po dřezy s více vaničkami či s odkapem. Dokoupit lze také širokou škálu příslušenství, které je vyrobeno přesně na míru jednotlivým typům dřezů.
Webová adresa: http://www.granitove-drezy.cz/Další internetové obchody v kategorii Domácí potřeby

Vlnashop.cz - vlněné lůžkoviny a matrace
Internetový obchod s výrobky z ovčí vlny (ovčí rouno). Vlněné lůžkoviny, vlněné přikrývky, vlněné deky, vlněné polštáře, matrace, vlněné spací pytle. To nejlepší do Vaší ložnice.

Dante cz, s.r.o. - prodej bytového textilu
E-shop DANTE.CZ, s.r.o. se zabývá především prodejem záclon, a to voálů, záclon žakarových, hladkých i krešových. V našem rozsáhlém sortimentu neleznete také dětské záclony, keré lze kombinovat s povlečením. Dále nabízíme ložní prádlo, ručníky, ubrusy, dětské koberce a garnyže na záclony.

Jolis specialista na povlečení - dětské, bavlněné, krepové
Jolis.cz je internetový obchod, specializovaný na kvalitní povlečení (dětské, francouzské, prodloužené, flanelové, bavlněné, krepové) a prostěradla. Pro velkoobchodní partnery nabízíme speciální ceny.