Katalog internetových obchodů > Šperky > Diamantový šperk

Popis stránek: Prodej nových diamantových šperků: prsteny, náramky, náhrdelníky, řetízky, přívěsky, náušnice a také prodáváme starožitné šperky. Všechny naše šperky jsou před prodejem prověřeny Puncovním úřadem ČR a označeny českým puncem, nebo už mají platný punc, případně osvědčení (starožitné šperky). Každý náš nový šperk je opatřen certifikátem, ve kterém jsou uvedeny údaje jak o diamantech, tak i o zlatu a případně dalších kamenech.
Webová adresa: http://www.diamantovysperk.czDalší internetové obchody v kategorii Šperky

Zlato-stribro.cz
Zlatnictví a klenotnictví. Piercing, snubní prsteny, zásnubní prsteny, prsteny moci, stříbro, zlato, titan, nerez, bižuterie, klenoty, šperky, náramky, řetízky, náušnice, prstýnky, náhrdelníky, nákotníčky. Značkové šperky.

Ocelové a titanové šperky PHARAO
Ocelové a titanové šperky PHARAO design jsou novou značkou šperků v zastoupení luxusní řady náramků, náušnic, přívěšků na krk, řetízků, kravatových spon a spon na peníze, manžetových knoflíků a klíčenek. K zakoupení na internetu a u 56 certifikovaných obchodních partnerů po celé ČR. Nejnižší ceny značkové ocele a titanu na trhu.

iŠperky.cz
Stříbrné šperky, zlacená bižuterie. Magnetické náramky a prsteny, titanové šperky, pozlacené a postříbřené šperky, náramky, řetízky, prsteny, náušnice ze stříbra a tombaku.